Wystawa “Drogi do Niepodległości”

Drodzy Państwo,

Kongres Polonii Kanadyjskiej otrzymał od Stowarzyszenia Wspólnota Polska w Warszawie 30 planszy wystawowych wystawy pt. ‘Drogi do Niepodległej’ do swobodnego wykorzystania.
KPK bardzo dziękuje Wspólnocie Polskiej za umożliwienie posiadania tej wystawy.

Plansze są w postaci plików graficznych w formacie pdf.
Oryginalne pliki są bardzo dużej wielkości: od 50MB do ponad 100MB każdy. Łączna więc cyfrowa ‘wielkość’ wystawy to ponad 2GB. Wszystkie plansze są w języku polskim. Na witrynie KPK dostępna jest całość wystawy do zapoznania się z nią. Dostęp do wystawy mozna uzyskac przez kliknięcie na “Drogi do Niepodległości“, lub z górnego paska nawigacyjnego, zakładka “Exhibitions“. Widoczne pliki zostały zmniejszone dla lepszej nawigacji.
Ta wartościowa wystawa może być wykorzystana przez Okręgi KPK i organizacje polonijne Kanady w obchodach 100-lecia rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Zamieszczone na witrynie KPK plansze wystawowe (w postaci zmniejszonych plików pdf.) można kopiować do dalszego wykorzystania w aktywnościach jubileuszowych naszych organizacji.
Jeśli organizacja lub osoby prywatne chcą uzyskać wystawę w postaci plików najwyższej rozdzielczości, prosimy o przesłanie email do Marka Domaradzkiego, II wiceprezesa d/s polskich ZG KPK na adres

mdomaradzki@kpk.org

po otrzymaniu email zostanie państwu podany link do strony pobrania plików.

Spread the word. Share this post!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *